استفاده از سایت اینترنتی آقای طب و خرید کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما و مطالعه و قبول شرایط و ضوابط زیر می­ باشد.

۱- محتویات قوانین در هرزمانی بسته به قوانین حاکم و بسته به ضوابط آتی و همچنین بازخورد کار سایت ممکن است به روز رسانی شود و محتوای آن تغییر کند. کاربران سایت و اعضای باشگاه موظف هستند به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده و از تغییرات محتوای این صفحه اطلاع پیدا کنند.

۲- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران با آگاهی از قوانین جاری کشور، قوانین موجود در ارتباط با تجارت الکترونیک، قوانین جرائم اینترنتی، قوانین پلیس فتا و غیره از سایت آقای طب استفاده می کنند.

۳- اطلاعات، محتویات و محصولات سایت آقای طب دارای مالکیت معنوی متعلق به سایت آقای طب می­ باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. البته استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع آن بلامانع است.

۴- یکی از امکانات قرار گرفته در سایت آقای طب واسط ه­ای بودن برخی محصولات از شرکت­ های تولیدکننده، واردکننده یا توزیع کننده به مشتریان است که قیمت کالاهای ارائه شده توسط گروه ­های فوق تعیین گردیده است و مجوزهای لازم و اطلاعات محصولات توسط این گروه ­ها تضمین گردیده است.

۵- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران متعهد هستند که در استفاده از سایت آقای طب اهدافی خارج از حوزه تجارت اینترنتی در راستای قوانین جاری کشور را دنبال ننمایند.

۶- اطلاعات و مشخصات فنی کالاهای ارائه شده آقای طب از شرکت های تولیدکننده، واردکنندگان و توزیع­ کنندگان اخذ شده است و ممکن است این اطلاعات در مواردی غیردقیق و یا دارای خطاهای نگارشی و غیره باشد که مسئولیتی متوجه سایت آقای طب نمی باشد. البته این فروشگاه بطور مکرر در حال بررسی و کنترل اطلاعات سایت می ­باشد و همواره کلیه این اطلاعات در حال بروز رسانی هستند.

۷- سایت آقای طب هیچ گونه مسئولیتی را در مورد مشکلاتی که حین کارکرد با سایت مانند قطع ارتباط با اینترنت، مشکلات ایجاد شده مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری، سرور هاست و غیره را نمی پذیرد.

۸- سایت آقای طب هیچ گونه مسئولیتی در ارتباط با لینک هایی که کاربران در سایت قرار می دهند یا مطالبی که درج می کنند، ندارند.

۹- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران متعهد هستند که اقدامی در جهت دسترسی به اطلاعات دیگران، تغییر محتویات سایت، هک نمودن سایت و کارهای غیرمتعارف انجام ندهند.

۱۰- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران سایت می بایست در هنگام تماس با آنها برای تحویل کالا و موارد مرتبط با سایت آقای طب ، دقت نظر را داشته باشند که قطعا از دپارتمان های مربوطه با آنها تماس می گیرند و اگر ارتباطات غیره از سوی افراد موهومی با آنها برقرار گردد، با مسئولین سایت در ارتباط باشند تا از تماس صحیح مطمئن گردند.

۱۱- قیمت محاسبه شده محصولات سایت با کلیه مالیات­ ها، عوارض فروش و هزینه ارسال و بیمه کالا بر اساس نوع محصول و شرایط ارسال فاکتور می گردد و مشتری هیچ هزینه دیگری را در زمان دریافت کالا پرداخت نمی نماید.

۱۲- دریافت محصول توسط خریدار و امضاء برگه دریافت کالا به منزله رضایت خریدار از تحویل محصول، تعداد صحیح آن و سلامت آن می­ باشد.

۱۳- مکان تحویل محصول همان آدرسی است که خریدار در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می­ نماید. در صورتیکه بعد از سفارش محصول خریدار تمایل به تغییر آدرس را داشته باشد باید قبل از ارسال تیم تحویل کالا به پست این تغییر اعلام گردد.

۱۴- در صورتیکه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد، هنگام ارسال کالا برگه گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده می شود و یا طوری ارتباط داده می شود که کارت گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده شود.

۱۵- هزینه های پستی و شرایط ارسال کالا، بر اساس اصول و ضوابط سیستم پست جمهوری اسلامی بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شود و سایت دخل و تصرفی در آن ندارد.

۱۶- ویژگی­ های برخی کالاها و محصولات خریداری شده بر مبنای کالای تولید شده، وارد شده و توزیع شده از مبداء می ­باشد (مانند رنگ) و سایت دخل و تصرفی بر آن ندارد.

۱۷- برگشت برخی کالاها مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله و لباس و غیره بدلیل مسائل بهداشتی و ضوابط حاکم در کشور قابل برگشت و تعویض نمی باشد.

۱۸- سایت آقای طب دارای امکاناتی از قبیل عضویت در شبکه­ های اجتماعی، گروه ­های خبری، شبکه دوستان و غیره می ­باشد که اعضا باشگاه و کاربران متعهد می شوند فقط جهت ارسال و دریافت پیغام مورد استفاده قرار دهند.

۱۹- هر یک از افرادی که تمایل به عضویت در سایت را دارند تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری می ­باشند و متعهد می شوند که اطلاعات کاربری خود را صحیح و صادقانه وارد کنند و این حق به سایت آقای طب داده میشود که در صورت خلاف واقع بودن اطلاعات کاربری، حساب کاربری آن شخص را مسدود نماید.

۲۰- خریدار متعهد میگردد که قبل از استفاده از سایت قوانین و مقررات مربوطه سایت را مطالعه نماید.

۲۱- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران به سایت آقای طب این اجازه را می دهند که به طور خودکار اطلاعات مشتریان (شامل آی پی، ردیابی نوع محصول جستجو شده، حوزه اینترنتی، حتی نظرسنجی ­ها و غیره) را در زمان استفاده از سایت برای خدمات دهی بهتر حفظ نمایند. البته اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه به اشخاص دیگر واگذار نخواهد گردید.